Optibet Kazino Online

Hej atje, shokë entuziastësh të lojërave! Ne kemi qenë në një mision për të hetuar Kazino Optibet 🔴, një lojtar me përvojë në botën e lojërave online. Fillimisht ata bënë bujë në vitin 2005 me faqen e tyre të internetit, dhe që atëherë ata kanë fituar vrull. Këta djem nuk janë të popullarizuar vetëm në Letoni, megjithatë – ata gjithashtu kanë një ndjekës të fortë në të gjithë rajonin e Balltikut.

Optibet Kazino Letoni

E licencuar zyrtarisht nga Inspektorati i Mbikëqyrjes së Lotarive dhe Lojërave të Fatit, kazinoja ka fituar një reputacion si një vend i besueshëm për argëtimin online. Por mos e pranoni vetëm fjalën tonë - ata kanë çmimet për ta mbështetur atë! Ata fituan titullin "Kazinoja më e mirë Online në Baltik në 2019" në samitin prestigjioz Mare Balticum Gaming. Një punë mjaft e madhe, apo jo? 🏆

Kazinoja ofron një përzgjedhje të fuqishme të automatëve online dhe lojërave tavoline. Për të mos përmendur, ai krenohet me një seksion të basteve sportive që mbulon një gamë të gjerë ngjarjesh sportive ndërkombëtare dhe lokale. Po kërkoni diçka pak më interaktive? Optibet ju ka mbuluar me tregtarët e tyre të drejtpërdrejtë! 🃏 Ata janë gjithashtu kazinoja e vetme online në Letoni që ofron poker përmes platformës "GGNetwork". Pra, nëse jeni një fanatik i pokerit si ne, kjo është diçka që nuk do të dëshironi ta humbisni!

Për sa i përket aksesit të gjuhës, faqja e internetit funksionon kryesisht në letonezë, por gjithashtu u shërben folësve rusë dhe anglisht. Pra, pengesat gjuhësore nuk duhet të jenë një problem këtu. 👌

🆕 New Online Casinos 2024: [Best-Rated]

Verde Casino
Verde Casino
Ice Casino
Ice Casino
Hit'N'Spin Casino
Hit’N’Spin Casino
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino

🆕 Oferta e re e kazinosë: Kazino Daddy

🔴 Bonuset dhe promovimet e mirëseardhjes 🔴

Ndryshe nga shumë prej konkurrentëve të tij në Letoni, Optibet veçohet duke ofruar jo një, por dy bonuse të mirëseardhjes. Sapo të regjistroheni, do të keni një hap me bonuset fillestare për lojërat e kazinosë dhe bastet sportive.

Plus, ata janë duke bërë promovime si një makinë e lyer mirë, me një përzierje ofertash të rregullta dhe sezonale që i mbajnë gjërat të freskëta dhe emocionuese.

Në përgjithësi, promovimet kategorizohen në kazino, sporte, kazino live dhe promovime pokeri. Ne po i vendosim të gjitha këto nën vëmendjen tonë të rishikimit. Kini parasysh se promovimet mund të ndryshojnë me kalimin e kohës, kështu që për informacionet më të fundit, ju sugjerojmë të vizitoni faqen zyrtare të kazinosë.

🔴 Më shumë informacion: https://www.optibet.lv/en/promotions

Bonuset dhe promovimet e mirëseardhjes

🔴 Promovimet e kazinosë 🔴

Të gjithë fansat e kazinosë, nxisni veshët! Optibet është plot me promovime për ju. Një nga më bujarët që kemi parë është e tyre Bonus i mirëseardhjes në kazino – 100 rrotullime pa rrezik dhe një bonus 100 € që thjesht pret të pretendohet në seksionin "bonusi im". Por mbani mend, lexoni gjithmonë shkronjat e imta (termet dhe kushtet) përpara se të zhyteni.

Promovimet e kazinosë

Tani, le të gërmojmë në detajet e bonusit të mirëseardhjes së kazinosë:

 • 📅 Kjo ofertë vlen vetëm për depozitën e parë të lojtarit pas orës 00:00 të datës 21.09.2020. Kjo do të thotë se është në dispozicion për lojtarët që i janë bashkuar Optibet kohët e fundit dhe nuk kanë bërë ende depozitën e tyre të parë.
 • 💶 Për të aktivizuar këtë bonus, duhet të depozitoni të paktën €20. Pasi ta bëni këtë, duhet të shkoni te seksioni "Bonusi im", të zgjidhni bonusin "Mirë se vini në Kazino" dhe të klikoni butonin "MARRJE". Pasi të klikoni, do të keni të drejtë për 100 WinSpins dhe 25% sigurim deri në 100 €.
 • 🕑 Ju keni 3 ditë për të përdorur këtë ofertë që nga dita kur bëni depozitën. Pra, nëse bëni një depozitë sot, keni kohë deri në fund të ditës së tretë për të shfrytëzuar sa më shumë.
 • 🎁 100 WinSpins do të shtohet në llogarinë tuaj në lojën “Book of Ra Deluxe” pasi të keni bërë depozitën tuaj dhe të keni aktivizuar bonusin. WinSpins janë në dispozicion për 72 orë pasi të keni bërë depozitën. Çdo WinSpin vlerësohet me 0,10 €. Pas çdo bast 0,10 € ose më shumë, ju do të merrni 0,10 € cashback.
 • 💰 Kthim parash përfshihet gjithashtu në këtë bonus. Nëse, pas 3 ditëve të para të aktivizimit të bonusit “Mirë se vini në Kazino”, e gjeni veten në humbje (të gjitha fitimet minus të gjitha bastet), do të merrni një rimbursim të holla ekuivalent me 25% të shumës suaj të humbjes (deri në 100 € ). Për shembull, nëse keni aktivizuar bonusin "Mirë se vini në Kazino" të hënën dhe midis të hënës dhe të mërkurës rezultati juaj total i kazinosë është minus 60 €, ju do të merrni një kthim parash prej 15 € të enjten.

Bonus i mirëseardhjes në kazino

Argëtimi nuk ndalet me kaq, ja çfarë tjetër ofrohet:

Bonusi i rënies së parave në lojërat Wazdan: Lojërat Wazdan vijnë me një veçori të aktivizuar të rënies së parave. Luaj para datës 23.07.07 dhe mund ta gjesh veten me një bonus të rastësishëm nga 5 € deri në 500 €.

Bonusi i rënies së parave në lojërat Wazdan

Kthim ditor i pakufizuar i parave: Optibet nxjerr në pah një lojë çdo të mërkurë për kthim parash të pakufizuar bonus. Këtë javë, është Libri i Fuqisë! Nuk është filxhani juaj i çajit? Kontrolloni përsëri javën e ardhshme për një zgjedhje të re.

Kthim ditor i pakufizuar i parave:

Fantasma Slots me një bonus 3000 €: Provoni fatin tuaj me lojërat më të mira Fantasma dhe mund të merrni një bonus prej 3000 €.

Fantasma Slots me një bonus 3000 €

Surpriza ditore: Ka WinSpins ditore për të pasur, 20 x 0,20 € për të qenë të saktë. Luajnë lojën e zgjedhjes suaj dhe shikoni WinSpins të futet.

Surpriza e përditshme

WinSpins për fundjavën: Bëjeni të numëruar fundjavën tuaj me WinSpins të menjëhershëm duke luajtur lojëra elektronike kryesore nga Big Time Gaming dhe duke përfunduar të 3 detyrat.

WinSpins për fundjavën

Dy është më i ftohtë se një: Këtë javë, provoni në lojëra elektronike Cash Connection nga Novomatic dhe fitoni pikë të dyfishta.

Dy është më i ftohtë se një

Muaji i Ri – 100 Winspins të reja: Optibet ju mbush me deri në 100 WinSpins me vlerë 1 € çdo ditë nëse luani lojërat tuaja të preferuara Pragmatike këtë muaj.

Muaj i Ri - 100 Winspins të reja

Luaj jackpote ditore në Optibet: Platforma ofron jackpote ditore nga Skywind, duke ju dhënë më shumë shanse për të goditur atë të madhin!

Luaj jackpote ditore në Optibet

🏀 Promocione sportive 🏀

Mirë, bandë, le të grumbullohemi dhe të hyjmë në rrëmujën e promovimeve sportive të Optibet Casino. 👥 Ky rishikim do të jetë po aq i paanshëm sa vjen, prandaj përgatituni për disa analiza të vështira!

Promocione sportive

Oferta e mirëseardhjes: Hyni në lojë! ⚽️

Bashkimi me bandwagonin Optibet ofron një nxitje mjaft të mirë: deri në 125 € në baste me zbritje. Por mos lejoni që shkëlqimi t'ju verbojë! Ky promovim përfshin pak matematikë dhe funksionon në nivele - Bronz, Argjend dhe Ar - bazuar në shumën që depozitoni dhe vendosni bast. Shpërblimi juaj rritet me çdo nivel si një shkallë për të zbritur parajsën. Megjithatë, llogariten vetëm bastet sportive me shanse 1.6 ose më shumë për çdo ngjarje, prandaj mos harroni të luani me mençuri. 🧠

Argëtimi nuk ndalet këtu sidoqoftë, ju mund të grumbulloni 75 € shtesë në baste me zbritje nëse plotësoni kërkesat e tyre për qarkullim. Sigurohuni që të aktivizoni ofertën kur depozitoni, ose mund të humbisni. 😢 Gjithashtu, vini re se bastet e vendosura në seksionin e Sporteve Virtuale nuk kanë të drejtë për zbritje, kështu që përmbajuni sporteve 'të vërteta' për këtë.

Oferta e mirëseardhjes

🏀 Gjithashtu në platformë janë edhe këto promovime sportive:

Tifozët e tenisit, festojnë: Keni një vend të butë për tenisin? Optibet ju mbulon me 57,50 € në baste tenisi me zbritje çdo javë. Një marrëveshje mjaft e ëmbël për dashamirët e gjykatës mes nesh, apo jo?

Tifozët e tenisit, festojnë: Keni një vend të butë për tenisin?

Çmenduria e mesit të verës: Baste pa rrezik. Verat në platformë janë të nxehta dhe nuk është vetëm moti. Ata po japin 850 € në baste pa rrezik çdo javë në korrik, duke shtuar në një total prej 3400 €! Tani kjo është një marrëveshje e zjarrtë.

Çmenduria e mesit të verës: Baste pa rrezik

Për dashurinë e bejsbollit: Nëse jeni adhurues i bejsbollit, kazino nuk ju harron. Ata po bëjnë baste javore me zbritje prej 20 € në mënyrën tuaj. Nxirreni nga parku!

Për dashurinë e bejsbollit

Zbritje në basketboll: Gjatë gjithë verës, platforma ka zbritje të basketbollit për ju! Vini bast 25 € ose më shumë çdo javë dhe mund të fitoni deri në 50 € në baste me zbritje. Asgjë veç rrjetës, fëmijë!

Zbritje në basketboll

Zbritje në futboll: Optibet siguron që fanatikët e futbollit të mos mbeten jashtë, me 30 € në baste javore të futbollit me zbritje. Një gol i vërtetë për entuziastët e futbollit!

Zbritje në futboll

Thirrja e të gjithë atletëve kibernetikë: Platforma gjithashtu kujdeset për komunitetin e sporteve elektronike. Tifozët e DOTA 2, CS: GO, League of Legends dhe më shumë mund të shijojnë deri në 20 € në baste pa rrezik çdo javë. Kush tha që sportet virtuale nuk ishin aq emocionuese sa ato reale?

Thirrja e të gjithë atletëve kibernetikë

🎲 Promovime të drejtpërdrejta të kazinosë 🎲

Ndiheni ndonjëherë sikur keni hyrë në një kazino në Las Vegas, nga komoditeti i shtëpisë tuaj? Kjo është kazinoja e drejtpërdrejtë e Optibet për ju. Le të shohim se çfarë kanë në ofertë.

Promocione të drejtpërdrejta të kazinosë

15% Mega Crazy Cashback: Crazy Time dhe Mega Wheel, dikush? Kazinoja ju kthen 15% cashback deri në 250 € çdo të hënë nëse luani këto lojëra nga e premtja deri të dielën. Është një situatë mega fitimprurëse!

15% Mega Crazy Cashback

Një verë blackjack dhe 20 € çdo ditë: Thonë se vera është për argëtim në diell, por kjo kazino ka plane të tjera. Luaj lojërat e ruletit të Evolution dhe nëse tregtari merr një 21 ose blackjack, ju merrni një bonus prej 5 €. E ëmbël, apo jo?

Një verë blackjack dhe 20 € çdo ditë

Dyfishoni argëtimin në Live Casino: Për ata që marrin një emocion duke luajtur blackjack, kazino dyfishon argëtimin me pikë të dyfishta në tavolinat Blackjack dhe VIP Blackjack. Dyfishoni gëzimin, apo jo?

Dyfishoni argëtimin në Live Casino

Bonusi i depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë: Nëse depozitoni 100 € dhe vendosni bast 25 € ose më shumë në VIP Blackjack, ata ju shpërblejnë me 10 € mbrapa. Është sikur depozitimi juaj ju sjell fat të menjëhershëm!

Bonusi i depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë

Bonus 777 në Blackjack: Luaj Blackjack, mblidh tre shtatë të të njëjtit kostum dhe mund të shohësh që basti juaj të shumëzohet me 20 herë deri në 2000 €! A mund ta quajmë këtë një xhekpot të zezë?

Bonus 777 në Blackjack

🃏 Promocione për Poker 🃏

Keni gati një poker face? Optibet ka disa promovime pokeri që do t'ju bëjnë të buzëqeshni nga veshi në vesh.

Promovimet e Pokerit

Çifti në xhep: Bëhuni pjesë e turneut "Pair in your pocket" çdo të premte në orën 20:00 dhe mund të fitoni bileta për ngjarjet Optibet Live. Të premtet sapo u bënë më me fat!

Çift në xhep

Paketa 1500 € LIVE: Dëshironi të luani në ligat e mëdha? Çdo të dielë, kazino jep paketa prej 1500 € në satelitë, të cilat përfshijnë blerje, para xhepi dhe shtesa të tjera. Tani, ky është një çmim i madh!

1500€ paketë LIVE

Duart me fat: Nëse fati është në anën tuaj, ju mund të fitoni pjesën tuaj prej 1000 p$ në turneun "Lucky Hands 1000p$ Gtd". A mund të jetë kjo dita juaj me fat? 🍀

Duart me fat

Rrotullimi i fundjavës: Erëzoni fundjavat tuaja me Sunday Spin, tani në dispozicion edhe të shtunave! Fito pikë besnikërie dhe merr një rrotullim në Rrotën e Fatit për të fituar një nga shumë çmime, duke përfshirë një çmim të madh prej p$1000!

Spin fundjavë

Tabela drejtuese $12,000 SPINS ditore: Hyni në tabelën e drejtuesve të SPINS ditore, duke filluar nga e marta, 12 korrik. Pjesa juaj prej mbi $12,000 mund të jetë disa lojëra larg!

12,000 SPINS ditore tabela drejtuese

Turneu javor me ftesë: Çdo të premte në orën 20:00, kazinoja zhvillon një Turne Javor falas me një garanci $300. Le të nxjerrim luftëtarin e fundjavës në ne!

Turne javor ftues

Deri në 40% kthim parash në javë: Me programin nxitës Cashback, ju mund të merrni deri në 40% kthim parash në javë. Pjesa me e mire? Shpërblimi maksimal është i pakufizuar. Është sikur Optibet vazhdon të japë përsëri! 💵

Deri në 40 cashback në javë

🕹️ Ofruesit e lojërave dhe lojërave 🎰

Optibet ka partneritet me një mori prodhuesish lojërash. Emra të mëdhenj si Microgaming, NETENT, Evolution Gaming, Greentube, Big Time Gaming, Play'n GO dhe Yggdrasil – mes shumë të tjerëve – kanë huazuar talentin e tyre në koleksionin e lojërave të kazinosë. Nuk ka dyshim për këtë, kjo është një kazino letoneze që nuk ngatërrohet kur bëhet fjalë për ofrimin e argëtimit cilësor të lojërave! 👏🔥

Ofruesit e lojërave dhe lojërave

🎰 Slot Machines: Një rrotullim në drejtimin e duhur? 🎰

Le të ndalemi në ndjekje, apo jo? Biblioteka e automateve është një thesar si për fillestarët ashtu edhe për luftëtarët e ngurtësuar me lojëra elektronike. Bobina klasike? Kontrollo! Lojëra që nxisin adrenalinë? Ju vini bast! Navigimi i përshtatshëm i kësaj kazinoje ju ndihmon të zhytni gishtat e këmbëve në disa kategori lojërash. Ja një ngacmues i vogël:

Jackpot: Kjo kategori ju jep mundësinë për fitime të mëdha. Jackpot, me të vërtetë! 💰🤑

Jackpot

Lojëra nervore: Çeliku nervat tuaja, sepse pagesat këtu bëhen nga çatia! 🚀

Lojëra nervore

Vetëm në Optibet: Oferta ekskluzive për klientët e kësaj kazinoje. Ndiheni të veçantë akoma? 😎

Lojëra ekskluzive

Evolucioni Personi i Parë: Duhet të themi më shumë? Këto lojëra në vetën e parë janë të preferuara globale.

Evolucioni Personi i Parë

Megaways: Me një numër të madh linjash pagese, nuk është çudi pse lojtarët vazhdojnë të kthehen për më shumë slot machines Megaways. 💃

Lojërat Megaways

🃏 Lojëra me letra: klasike dhe inovacione 🃏

Me 19 tituj në dispozicion, biblioteka e lojërave me letra në Optibet ofron pak nga e vjetra dhe e reja. Ne vumë re klasike si Retro Solitaire si dhe disa tituj intrigues në vetën e parë.

Lojera me letra

🎩 Kazino Live: Sa më reale të bëhet 🎩

Ky seksion kujdeset për të gjithë ne që dëshirojmë lojëra në kohë reale me tregtarë profesionistë. Dhe le të jemi të sinqertë, kush nuk e dëshiron këtë? Live Casino është pritur në platformën Evolution, kështu që përgatituni për seksione të mbushura me blackjack, ruletë, baccarat, shfaqje lojërash dhe baste live. Dhe me mend çfarë? Çdo tabelë ka gamën e vet të basteve.

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Seksionet e Kazinosë Live përfshijnë:

Ruletë: Lojë klasike e fatit ku hamendja se ku bie topi mund të sjellë shpërblime të konsiderueshme.

Lojëra me Ruletë

Blackjack: Ofron dhjetë variante të kësaj loje me letra popullore globale.

Lojëra Blackjack

Shfaq lojëra: Një seksion i dedikuar argëtimit, zbavitjes dhe fitimeve.

Loja Tregon lojëra

Bakarat: Dikur ekskluzive, tani në dispozicion për të gjithë përdoruesit e Optibet.

Lojëra Baccarat

Betgames: Një koncept unik ku mund të bastni në rezultatin e lojërave të tjera të kazinosë.

Betgames

Poker: Një lojë strategjie kundër lojtarëve të drejtpërdrejtë.

Lojëra pokeri

♠️ Poker: Jeni të gjithë brenda? ♥️

Për ata që janë të sigurt në aftësitë e tyre në poker, Optibet hap derën për turnetë e pokerit online. Ekziston edhe një shkollë pokeri për fillestarët. Plus, kjo platformë është e lidhur me PartyPoker, një nga rrjetet më të njohura të pokerit. Për më tepër, ka një kthim parash javore të pakufizuar 40%. Si për këtë! 😎

Lojëra poker më shumë

🏀 Baste sportive 🏀

Tani le të zhytemi në botën e basteve sportive në Optibet dhe të shohim se çfarë ofron platforma. Le të jemi të sinqertë, kush prej nesh nuk i pëlqen një lojë e mirë? Më mirë akoma, pse të mos fitojmë para ndërsa jemi në të? Këtu, duket se ju mund ta bëni këtë! Ato ofrojnë mundësi bastesh në një sërë ngjarjesh sportive çdo ditë. Në dimër, ju keni gjithçka, nga garat e biatlonit dhe skive deri te futbolli dhe hokej. Plus, ata kanë edhe basketboll, gjë që është një punë e madhe duke marrë parasysh se sa popullor është sporti në Letoni.

Nga sa mund të themi, Optibet duket se i di gjërat e veta kur bëhet fjalë për bastet sportive. Ata ofrojnë baste për të gjitha llojet e ngjarjeve globale në më shumë se njëzet sporte. Plus, ata kanë një gamë të gjerë linjash bastesh për çdo ngjarje. Nëse jeni në eSports, platforma ka një seksion të veçantë për bastet në ngjarje të tilla. Lajm i shkëlqyeshëm për lojtarët që ndjekin garat zyrtare në disiplinën e tyre të lojërave. Ju në fakt mund të vendosni baste duke përdorur para të vërteta!

Baste sportive

🎮 Sporte virtuale: baste të menjëhershme, rezultate të menjëhershme

Durimi është një virtyt, por jo të gjithë e kemi atë, apo jo? Nëse jeni një nga ata njerëz që nuk durojnë dot të presin për të përfunduar ndeshjet sportive, mund të shijoni seksionin e sporteve virtuale. Këtu mund të vendosni baste dhe të merrni rezultate të menjëhershme, me mirësjellje të një gjeneruesi të numrave të rastësishëm.

Sportet virtuale

🕹️ Bastet në Sportet Virtuale: Një fushë krejtësisht e re e lojës

Bastet sportive virtuale (mos e ngatërroni këtë me eSports) janë një trend relativisht i ri në botën e lojërave të fatit. Ideja është e thjeshtë: ju vendosni baste në ngjarje që janë tërësisht virtuale, pa lidhje me sportet e botës reale. Ata kanë tetë sporte, duke filluar nga futbolli tek garat me qen. Pasi të keni vendosur bastin tuaj, ndeshja ose ngjarja shpaloset bazuar në një gjenerues të numrave të rastësishëm dhe shanset e ofruara.

Sportet virtuale

Lojëra në lëvizje me kazinonë Optibet 📲

Për ata prej nesh që janë vazhdimisht në lëvizje ose thjesht preferojnë komoditetin në dorë të një smartphone ose tableti, lojërat celulare të Optibet na kanë mbuluar. Është një përvojë e paharrueshme – nuk ka nevojë të shkarkoni dhe instaloni asnjë aplikacion, gjë që është një frymë e freskët, veçanërisht për ata prej nesh që manipulojnë me hapësirën e ruajtjes në pajisjet tona! 😅

Pjesa me e mire? Qasja në kazino në një pajisje celulare është aq e thjeshtë sa mund të jetë - thjesht hapni shfletuesin tuaj, hyni në sajt dhe jeni gati për të shkuar. Ne e kemi testuar atë në shumë pajisje dhe kemi gjetur se përvoja është e qetë dhe miqësore për përdoruesit, me të gjitha lojërat që funksionojnë pa asnjë problem. 👌

💰 Mënyrat e pagesës dhe tërheqjes 💸

Të luash në Optibet LV nuk ka të bëjë vetëm me kënaqësinë, por ka të bëjë edhe me paratë. Ajo që është më e rëndësishme, ata duket se e kuptojnë rëndësinë e të ndjerit të sigurt kur merren me paratë tuaja. Ata janë një institucion i licencuar, që do të thotë se çdo fitim që fitoni është i juaji për t'i mbajtur, nuk ka biznes qesharak. Kur bëhet fjalë për transaksionet, ata na kanë dhënë disa opsione. Këtu ata janë:

 • Transfertat bankare;
 • VISA dhe Mastercard;
 • Banking në internet nëpërmjet Citadele, SEB dhe Swedbank.

Metodat e pagesës dhe tërheqjes

Shuma minimale e depozitës ndryshon në varësi të mënyrës suaj të pagesës. Për shembull, nëse jeni duke përdorur një transfertë bankare, mund të depozitoni deri në 5 EUR. Depozitat e bankave në internet fillojnë nga 5 euro dhe depozitat me kartë krediti fillojnë nga 7 euro. Maksimumi që mund të depozitoni është 10,000 EUR. 🏦💶

Sa i përket tërheqjeve, minimumi që mund të arkëtoni është 5 EUR. Koha e pagesës duket gjithashtu e drejtë, në varësi të shumës. Nëse jeni duke tërhequr deri në 14,300 EUR, do t'i merrni paratë tuaja brenda 24 orëve nga kërkesa juaj. Ju mund t'i paraqisni kërkesat tuaja për tërheqje në çdo kohë, por ato i përpunojnë ato vetëm nga ora 9:00 deri në orën 24:00. Nëse bëni një kërkesë brenda natës, ata do ta trajtojnë atë nga ora 9:00 deri në 11:00. ⏰

Metodat: Shuma minimale: Shuma maksimale: Menyra pagese: Koha e përpunimit:
Depozita: 5 euro 10 000 euro (Internet bank/transfertë bankare) dhe 2500 euro (karte pagese) Swedbank, SEB, Citadele, Luminor, Revolut, Paysera, Visa ose Mastercard. Menjëherë - 15 minuta
Tërheqjet: 5 euro 50 000 euro Swedbank, SEB, Citadele, Luminor dhe banka të tjera. Instant - 1 ditë pune

Bashkohu me Argëtim: Udhëzuesi juaj i Regjistrimit 🗒✏️

E keni pyetur ndonjëherë veten se sa e shpejtë është të krijosh një llogari në Optibet Casino? Epo, është më shpejt sesa të gatuani kafenë e mëngjesit! ☕ Procesi i regjistrimit është i shpejtë, i drejtpërdrejtë dhe i përshtatshëm për përdoruesit, që do të thotë se do të jeni gati të zhyteni në botën e lojërave në vetëm pak çaste.

Ju keni dy mundësi për t'u regjistruar, ose përmes aplikacionit Smart-ID ose metodës tradicionale të pyetësorit. Këtu është një përmbledhje e shpejtë e të dyjave:

Aplikacioni Smart-ID 📲:

 • Filloni duke zgjedhur "regjistrimi nëpërmjet aplikacionit Smart-ID".
 • Plotësoni kodin tuaj personal, adresën e emailit dhe numrin e telefonit në fushat e kërkuara.
  Keni një kod bonus? Ky është vendi për të hyrë në të.
 • Merrni një moment për të lexuar "Kushtet dhe kushtet" dhe "Politikën e privatësisë" dhe mos harroni të zgjidhni buletinin për të mbajtur të përditësuar me lajmet më të fundit dhe ofertat e bonusit.
 • Shtypni butonin "Regjistrohu". Nëse keni zgjedhur Smart-ID, do t'ju duhet të konfirmoni veprimin tuaj me aplikacionin.
 • Do të merrni një email me një lidhje për të konfirmuar regjistrimin tuaj. Klikoni mbi të dhe voila! 🎉 Tani jeni një lojtar zyrtar i kazinosë.

Regjistrimi Smart ID

Regjistrimi tradicional 💻:

 • Zgjidhni opsionin e regjistrimit tradicional.
 • Vendosni adresën tuaj të emailit dhe krijoni një fjalëkalim.
 • Mos harroni të futni kodin tuaj të bonusit nëse keni një të tillë.
 • Sigurohuni që të kaloni nëpër "Kushtet dhe kushtet" dhe "Politikën e privatësisë" dhe të zgjidhni buletinin për përditësimet më të fundit.
 • Pasi të shtypni butonin "Regjistrohu", do të merrni një kod PIN në emailin tuaj. Përdoreni këtë kod për të plotësuar pjesën e dytë të formularit.
 • Plotësoni të dhënat tuaja personale dhe të kontaktit, dhe boom! Ju jeni brenda!

Regjistrimi i paracaktuar

Regjistrimi i paracaktuar 2

Tani, pak kokën lart! Verifikimi i llogarisë 🕵️‍♂️: Ju nuk keni nevojë të verifikoni llogarinë tuaj për të depozituar para dhe për të filluar të luani, por nëse planifikoni të tërhiqni fitimet tuaja (dhe kush jo?), kazino ka të ngjarë të kërkojë verifikimin e identitetit. Ky nuk është një veprim kapriçioz i kazinosë; është një kërkesë ligjore për të parandaluar pastrimin e parave.

Pra, sigurohuni që të jepni informacion të saktë kur të regjistroheni. Nëse lind ndonjë problem, ekipi mbështetës i Optibet Casino është aty për të ndihmuar. Për të verifikuar llogarinë tuaj, shkoni te seksioni "Konfirmimi i llogarisë" në profilin tuaj dhe ndiqni udhëzimet.

Verifikimi i llogarisë

Keni pyetje? Mbështetja 24/7 e Optibet ka shpinën tuaj! 🙋‍♂️

Një gjë për të cilën të gjithë ramë dakord në rishikimin tonë për këtë kazino është se mbështetja e tyre ndaj klientit është me të vërtetë e nivelit të lartë! 💯 Është i disponueshëm 24/7 dhe ata janë të gatshëm t'ju ndihmojnë për çdo pyetje, lemzë ose problem që mund të hasni.

Për ata që preferojnë mjetet tradicionale të komunikimit, mund t'u dërgoni një email në [email protected] 📧 ose jepini një unazë në +37167859932 📞. Për bufat e natës mes nesh, biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme nga mesnata në mesnatë, duke siguruar që nuk do të mbeteni kurrë në baltë, pavarësisht se sa është ora.

Keni ngecur në diçka të vogël apo keni nevojë për një përgjigje të shpejtë? Ne e gjetëm seksionin "Pyetjet e bëra më shpesh" shumë të dobishëm. Ai mbulon gjithçka, nga krijimi i një llogarie dhe kufijtë e pagesave deri te të kuptuarit e ofertave promocionale dhe kodeve të bonusit. Është si Bibla Optibet! 📚🔍

Keni nevojë për më shumë? Kazinoja ka gjithashtu një prani mjaft sociale! Ata janë aktivë në:

 • Twitter (@OptibetLatvija),
 • Instagram (@optibetlatvija),
 • Youtube (@optibetlv).

Dërgojini një mesazh ose ndiqni ato për përditësime, lajme dhe oferta të rregullta. 📲 Në përgjithësi, ne e gjetëm ekipin mbështetës në Optibet jo vetëm efikas, por edhe super miqësor. Ata me të vërtetë duket se kalojnë atë milje shtesë për t'u siguruar që lojtarët e tyre të jenë të lumtur dhe të kujdesen mirë për të!

Siguria, Fair Play dhe Licencimi 🔒

Mirë, njerëz, është koha për të folur për aspektet më pak të shkëlqyera, por absolutisht thelbësore të çdo përvoje të lojërave online: siguria, lojë e ndershme dhe licencimi. Këto mund të mos jenë aq emocionuese sa rrotullimi i rrotës virtuale të ruletës ose shikimi i një hapjeje të drejtpërdrejtë në dorën tuaj, por na besoni, këto aspekte kanë rëndësi!

Së pari, Optibet Casino përdor kriptim SSL standard të industrisë – dhe, nëse po pyesni veten, ky është një lajm vërtet i mirë! 🛡️ Kjo në thelb do të thotë që të gjitha informacionet tuaja të ndjeshme, qofshin ato fjalëkalime apo të dhëna financiare, gërvishten në tekst të palexueshëm që asnjë sy përgjues nuk mund ta deshifrojë. Siguria e nivelit të lartë online? Kontrollo! ✅

Tani, mbi drejtësinë e lojërave. Platforma përdor dy platforma që janë emra të mëdhenj në industri - NetEnt dhe Microgaming. Të dyja këto janë të njohura për testimin e tyre rigoroz dhe performancën e besuar. Për më tepër, eCOGRA (një agjenci testimi e pavarur dhe e aprovuar ndërkombëtarisht) kontrollon rregullisht të gjitha lojërat për të siguruar që gjeneruesi i numrave të rastësishëm (RNG) të funksionojë ashtu siç duhet. Pra, mund të merrni frymë lehtë duke ditur që lojërat janë vërtet të drejta dhe të rastësishme. 🎲

Së fundi, le të trajtojmë pjesën e licencimit. Kazinoja operohet nga OPTIBET Ltd., një kompani e regjistruar në Letoni me adresën ligjore të dhënë. Është nën mbikëqyrjen e Inspektoratit të Mbikëqyrjes së Lotarive dhe Lojërave të Fatit dhe ka një licencë të vlefshme (Nr. TI-01 për Lojëra Interaktive) që nga data 23 maj 2008 dhe është e pacaktuar. Kjo thjesht shton një shtresë tjetër sigurie se ky është një operacion i ligjshëm me të cilin kemi të bëjmë këtu. 🏢💼

Licencimi

Lidhje të dobishme 🔗

Pyetjet e bëra më shpesh ❓

🔴 Si mund të krijoj një llogari me Optibet Casino?

Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë. Ai përfshin hapat e mëposhtëm:

 • Vizitoni faqen kryesore të kazinosë.
 • Klikoni në butonin "Regjistrohu" në këndin e sipërm djathtas.
 • Do t'ju jepen dy mundësi: të regjistroheni nëpërmjet aplikacionit Smart-ID ose metodës klasike të pyetësorit. Zgjidhni atë që preferoni.
 • Për opsionin Smart-ID, plotësoni kodin tuaj personal, adresën e postës elektronike, numrin e telefonit dhe nëse ka, një kod bonus. Lexoni dhe pranoni Termat dhe Kushtet dhe Politikën e Privatësisë dhe zgjidhni nëse do të abonoheni apo jo në buletinin.
 • Për metodën standarde të regjistrimit, do t'ju duhet të jepni adresën tuaj të postës elektronike dhe të krijoni një fjalëkalim, më pas të plotësoni të gjitha fushat e detyrueshme me informacione personale dhe të kontaktit.
 • Pas regjistrimit të suksesshëm, do të merrni një email konfirmimi. Klikoni në lidhjen brenda për të aktivizuar llogarinë tuaj.

Mbani mend, kur regjistroheni, është e rëndësishme të përdorni informacione të sakta që përputhen me dokumentet tuaja ligjore të identifikimit.

🔴 A ofrohet lojëra celulare në Optibet?
Absolutisht! Platforma është plotësisht e optimizuar për lojën në celular. Kjo do të thotë që ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara kudo që të jeni, duke përdorur smartfonin ose tabletin tuaj. Ju nuk keni nevojë për një aplikacion specifik; thjesht hyni në kazino nga shfletuesi i uebit i pajisjes suaj. Kjo është e mrekullueshme për lojtarët që shijojnë lojërat në lëvizje!
🔴 Sa e sigurt është kazino Optibet?
Siguria është një prioritet në këtë kazino. Platforma përdor kriptimin SSL për të mbrojtur të dhënat e ndjeshme si fjalëkalimet dhe informacionet financiare. Për më tepër, të gjitha lojërat auditohen rregullisht nga eCOGRA, duke siguruar integritetin e gjeneruesit të numrave të rastësishëm. Kazinoja është gjithashtu e licencuar dhe e rregulluar nga Inspektorati i Mbikëqyrjes së Lotarive dhe Lojërave të Fatit, duke e bërë atë një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash online.
🔴 Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në platformë?
Ka disa opsione pagese të disponueshme për lojtarët, të cilat përfshijnë transferta bankare, VISA, Mastercard, Citadele, SEB, Swedbank internet banking. Shuma minimale e depozitës ndryshon në varësi të metodës së zgjedhur, ku depozita më e vogël e mundshme është 5 EUR me transfertë bankare. Kufiri maksimal i depozitave është 10,000 EUR.
🔴 Sa është shuma minimale e tërheqjes dhe sa kohë zgjat?
Shuma minimale e tërheqjes është 5 EUR. Afati kohor i pagesës varet nga madhësia e transaksionit. Shumat deri në 14,300 EUR zakonisht paguhen brenda 24 orëve nga kërkesa. Kazinoja përpunon kërkesat për tërheqje çdo orë nga ora 9.00 deri në orën 24.00, dhe ato të paraqitura gjatë natës miratohen një herë nga ora 9.00 deri në orën 11.00.
🔴 A mund të luaj falas në Optibet?
Po ti mundesh! Kazino ofron një opsion "Luaj për Argëtim" që ju lejon të provoni shumicën e lojërave pa rrezikuar para të vërteta. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me lojërat dhe vetë platformën përpara se të vendosni të luani me para të vërteta.
🔴 A ofron Optibet Casino mbështetje për klientët?
Po, kompania ofron mbështetje për klientët gjatë gjithë kohës. Ju mund t'i kontaktoni me e-mail në [email protected] ose duke telefonuar +37167859932. Për pyetje të shpejta, opsioni i bisedës live është i disponueshëm çdo ditë nga ora 24:00 deri në 00:00. Platforma ka gjithashtu një seksion gjithëpërfshirës FAQ që ofron përgjigje për pyetjet e bëra zakonisht.

Përfundim 🔴🏁

Pasi kemi shpenzuar një kohë të konsiderueshme duke eksploruar kazinonë Optibet, ne kemi dalë me disa përshtypje kryesore. 🕵️‍♂️ Së pari, kjo kazino ofron një spektër të gjerë lojërash që mbulojnë si sportet tradicionale, ashtu edhe botën në rritje të esporteve. 👍 Fakti që mund të vendosni baste për ngjarje të vërteta sportive, sporte kibernetike, madje edhe të bëni një goditje në bastet sportive virtuale, ofron një larmi unike që plotëson të gjitha shijet.

Kur bëhet fjalë për metodat e pagesës dhe tërheqjes, kazinoja duket se i ka kuptuar të gjitha, me një sërë opsionesh që i përshtaten nevojave të ndryshme. 💳 Megjithatë, shumat minimale dhe maksimale për transaksione mund të mos përshtaten me preferencat e të gjithëve, por ato janë në përputhje me normat e industrisë. Një veçori e spikatur është lehtësia dhe shpejtësia e procesit të regjistrimit – ju jeni duke punuar më shpejt se sa mund të bëni një filxhan kafe. ☕ Duke u thënë kështu, ndërsa verifikimi i llogarisë mund të jetë paksa i shpejtë për disa, është një masë e nevojshme për të garantuar pajtueshmërinë ligjore dhe sigurinë.

Sa i përket shërbimit ndaj klientit, është ngushëlluese të dini se ndihma është e disponueshme 24/7, gjë që është gjithmonë një plus i madh. 📞📧 Fakti që ata mbajnë një prani në disa platforma të mediave sociale shton aksesin e tyre. Lojërat celulare janë gjithashtu të shërbyera mirë. Ata kanë bërë përpjekje për të siguruar që platforma e tyre të jetë miqësore me celularin, gjë që është një bonus, edhe pse disa mund ta shohin mungesën e një aplikacioni të dedikuar si një dobësi.

Kur bëhet fjalë për sigurinë dhe licencimin, platforma duket se ka gjithçka në rregull. Përdorimi i kriptimit SSL standard të industrisë dhe auditimet e rregullta nga eCOGRA tregojnë një përkushtim ndaj lojës së ndershme dhe sigurisë së të dhënave. 🛡️🔒

Megjithatë, ndërsa kemi prekur disa nga aspektet pozitive të kazinosë Optibet, duhet të theksojmë se përvoja e të gjithëve në lojëra është subjektive dhe një madhësi sigurisht që nuk i përshtatet të gjithave në botën e kazinove online. Nëse po mendoni të provoni Optibet Casino, këshilla jonë do të ishte të provoni ujërat vetë.

Mos harroni, qëllimi kryesor është të argëtoheni dhe të luani me përgjegjësi. Fat i mirë dhe shanset qofshin gjithmonë në favorin tuaj! 🍀